Covo - World Of Fantasy

Forum w budowie.

Ogłoszenie

Przejmuję to forum. Beware! =Lenorre

#1 2009-08-26 15:54:23

Lenorre

Panna Ja Tu Rządzę. Katku Lover =*

3352052
Call me!
Zarejestrowany: 2009-08-24
Posty: 18
Punktów :   
Zainteresowania:: U2, fantasy, U2, rysowanie, U2
Konto na DA:: eleanor-linsea.deviantart.com
Skąd:: Stamtąd! -->
WWW

Joł!

Ejnoo, nie mogę być gorsza od Katalenkowatej, więc...

Taaak... Jestem od niedawna czternastolatką i jestem z tego stanu dumna ;P Mam totalnego zajoba na punkcie U2, można zaryzykować stwierdzenie, że ci czterej panowie działają na mnie jak narkotyk :> Kocham ich, kocham ich muzykę, koncerty i wszystko co się z nimi wiąże. Poza tym lubię gatunek fantasy i kocham Sebastiana, ale on mnie nie chce, bo ma Ciela :<
W wolnym czasie czytam, rysuję, słucham U2 lub oglądam Kuroshitsuji. Ewentualnie robię demolkę w pokoju w stylu "Hej, mam ochotę spać w namiocie". Czasem śpiewam, ale wtedy przychodzą sąsiedzi ze skargą, mimo, że usiłuję im wytłumaczyć, że to wina Julki z Sosnowca.
Jestem dość wesoła, nie raczej nie. Od nowa. Lubię się śmiać, ale bez przesady, ile można? Jestem dość twórcza, przyjaźnie nastawiona do ludzi, ponoć inteligentna, bywam pyskata i wredna, ale za to mnie kochają ^^
No, to na tyle. W razie wątpliwości piszcie


http://img262.imageshack.us/img262/9720/katkowonowasygna.png
Komplet by Katanka =*
Obrazek by Vyrl.

Offline

 

#2 2009-08-26 18:10:53

Catalein

Lenor Lover =*

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 5
Punktów :   
Konto na DA:: catalein.deviantart.com

Re: Joł!

Lenorre napisał:

Ejnoo, nie mogę być gorsza od Katalenkowatej, więc...

Taaak... Jestem od niedawna czternastolatką i jestem z tego stanu dumna ;P Mam totalnego zajoba na punkcie U2, można zaryzykować stwierdzenie, że ci czterej panowie działają na mnie jak narkotyk :> Kocham ich, kocham ich muzykę, koncerty i wszystko co się z nimi wiąże. Poza tym lubię gatunek fantasy i kocham Sebastiana, ale on mnie nie chce, bo ma Ciela :<
W wolnym czasie czytam, rysuję, słucham U2 lub oglądam Kuroshitsuji. Ewentualnie robię demolkę w pokoju w stylu "Hej, mam ochotę spać w namiocie". Czasem śpiewam, ale wtedy przychodzą sąsiedzi ze skargą, mimo, że usiłuję im wytłumaczyć, że to wina Julki z Sosnowca.
Jestem dość wesoła, nie raczej nie. Od nowa. Lubię się śmiać, ale bez przesady, ile można? Jestem dość twórcza, przyjaźnie nastawiona do ludzi, ponoć inteligentna, bywam pyskata i wredna, ale za to mnie kochają ^^
No, to na tyle. W razie wątpliwości piszcie

kysz! kysz! my fault?! MY fault?!! to Ty lubisz (i umiesz, nie to co ja) śpiewać.

kocham Sebastiana, ale on mnie nie chce, bo ma Ciela :<

HETERO PAIRINGS SUCK!!!!!!!!!1111oneone a SebCiel to najpiękniejsza rzecz, jaka może być <3 i on gooo kocha i go nie zje. a jak zje, to ma w ryj ode mnie, bo lubię Ciela
na którym jesteś odcinku?

ogólnie, kocham Cię. Bless Ya!

PS.

nie mogę być gorsza od Katalenkowatej

Remember, kids. Nobody's better than THE CATALEIN. z "the!" ];3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mechatronika2009.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.cs-fartownia.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.firrond.pun.pl